Kariéra

nabídka volných pracovních míst

Nabídka pracovních pozic u Powering Future

Firma Powering Future s.r.o., působí v oboru elektroniky, měření a instalace speciálních elektrických zařízení. Primárně se soustředíme na projekty a instalace v okolí Rožnova pod Radhoštěm.

Do našeho týmu hledáme spolehlivé kolegy na pozice:

➡ Montér solárních a fotovoltaických systémů

➡ Elektrotechnik solárních a fotovoltaických systémů

Požadavky na pozice:

  • Technická a manuální zručnost,
  • spolehlivost,
  • zodpovědnost,
  • samostatnost,
  • ochota učit se,
  • schopnost pracovat ve výškách,
  • praxe v oboru výhodou a
  • řidičské oprávnění skupiny B výhodou.

Pro pozici elektrotechnik požadujeme platný doklad o odborné způsobilosti v elektrotechnice (Vyhláška 50/78, §5, §6 ).

Práce vhodná i pro absolventy.

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání, příjemný kolektiv, dynamicky se vyvíjející společnost nesvázaná korporátními předpisy, stabilitní příjem.
  • Pracovní poměr dle domluvy s uchazečem.

Náplň práce:

  • Výstavba fotovoltaických/solárních systémů, montážní práce, práce ve výškách, servisní a připojovací práce.
  • Více informací o pozicích získáte na osobní schůzce, kterou si můžete domluvit na níže uvedených kontaktech: +420 724 272 238, info@poweringfuture.cz.

Těšíme se na spolupráci, Powering Future, s.r.o.

Kontaktní formulář

Pro urychlení Vašeho požadavku využijte náš kontaktní formulář.