EKOMOBILITA

S DOTACÍ 15.000-150.000 Kč

Zajistíme pro Vás komplexní dodávku dobíjecích stanic pro rodinné domy včetně vyřízení dotace.

Řešení na míru, kalkulace, dodání, instalace a připojení, revize, vyřízení dotace, servis.

Výše dotace 15 000 Kč pro rodinné domy a až 150 000 Kč pro firmy.

V kombinaci s realizací fotovoltaické elektrárny můžete navíc získat bonus 10 000 Kč!

Wallbox do garáže nebo
k parkovacímu místu

Ideálním řešením pro rodinné domy jsou wallboxy pro elektromobily – domácí elektro nabíjecí stanice – designové jako krabička na zeď. 

Wallbox monitoruje vytíženost celé sítě, umí přizpůsobit odběr dle spínání nízkého tarifu nebo čerpat energii ze solární elektrárny rodinného domu. Wallboxy tak splňují podmínku čerpání dotace z programu Nová zelená úsporám. Wallboxy díky max. výkonu až 22 kW (32 A) dobu nabíjení elektromobilů značně zkracují.

Podpora z programu Nová zelená úsporám pokrývá pořízení a instalaci dobíjecí stanice pro osobní elektromobil a dalších zařízení nezbytných pro její provoz. Podmínkou je, aby dobíjecí stanice byla postavena na pozemku Vašeho domu.

Výše dotace pro rodinné domy činí 15 000. Dotace nepodporuje komerční využití ani stavbu parkovacího místa.

Podporujte ekomobilitu

Ekomobilita je koncept ekologie v dopravě, jehož cílem je snížit produkci emisí a zdraví škodlivých plynů, které se negativně podepisují na zdraví člověka, způsobují nezvratné změny klimatu a globální oteplování. Celosvětově silniční doprava produkuje 72 % emisí, z toho skoro polovinu produkce tvoří osobní automobily. Používáním zelené energie v osobní dopravě se aktivně podílíte na snížení produkce emisí.

Chci energii ze slunce pro své elektroauto.

Máte nebo zvažujete, že v budoucnu budete mít auto na elektrický pohon nebo plug-in hybrid?

Domácí dobíjecí stanice je to pravé řešení pro Vás. Pořiďte si wallbox do garáže nebo k parkovacímu stání. Přes noc nabíjíte, ráno jezdíte.

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s Vámi.

10 + 13 =